Про Da Vinci кажуть: «він випередив час»

Хто ми

Ми приватний медичний центр «Інномед центр ендохірургії», який був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном. Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар – філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною».

Найкраща операція – це операція, якої вдалося уникнути. Тому наші принципи – це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція – лише за показаннями.Ми – прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від ступеня складності ми використовуємо сучасні методики в діагностиці та лікуванні (операційні і безопераційні методи).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжних країн. Керівництво медичного центру «Інномед центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких – основа нашої роботи.

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, постійні головні болі, запаморочення;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (у більшості випадків без видимої причини);
 • здуття кишечника, постійне відчуття переїдання;
 • неприємні відчуття і болі в області таза;
 • хронічне нетравлення шлунка, зниження апетиту;
 • швидка зміна маси тіла;
 • болі і дискомфорт у попереку;
 • кровотечі з матки або рясні місячні (багато, довго, часто: частіше ніж через 21-35 день або більше 8 циклів на рік, нічні прокладки з частою заміною на максимальну кількість крапель, виділення зі згустками).

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз – зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо, злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканини можна допустити і інвазію (проростання пухлини в інші органи). Злоякісної пухлини властиві такі риси:

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму.
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуження оточуючих тканин. Процес розвитку може відбутися протягом декількох тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який направлений на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, в деяких випадках призводить до кахексії.

 ВИСНОВОК – не витрачайте Ваш коштовний час на очікування та цілителів. Цінуйте кожну хвилину, запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед».

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте разом із лікуючим лікарем. Візит до лікаря – відкласти не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, і Ви не зможете отримати метод лікування через протипоказання, які з’явилися як результат втрати часу. При втраті часу – буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

Чому варто лікуватися у нас?

У нас індивідуальний підхід, комфорт, поєднання ціни та якості, доступні ціни. Оперує Григоренко Андрій Миколайович – доктор медичних наук, PhD, лікар акушер – гінеколог, вища категорія, лікар онкогінеколог, завідувач хірургічним відділенням. Має сертифікацію по ендоскопії Європейської академії ендоскопічної хірургії (GESEA, Bachelor in Endoscopy), проходив стажування по ендоскопії в гінекології і онкогінекології у США: Техас, Даллас, Нью-Джерсі.

Ми перші в Україні змогли застосувати роботизовану хірургію.

Навіщо потрібен робот da Vinci?

Робот da Vinci – це інноваційна технологія у галузі мінімально інвазивної хірургії. Робот da Vinci широко застосовується в оперативній гінекології та при лікуванні гінекологічних захворювань. Рухи мікрохірургічних інструментів відрізняються високою точністю, що дозволяє домогтися ефективних результатів: швидкого відновлення пацієнта після операції, скорочення загрози післяопераційних ускладнень.

Робот da Vinci – високий ступінь надійності – навіть, якщо у хірурга, втомленого після багатогодинної операції, здригнеться рука, робот не буде виконувати невірну команду і виправить невірний рух. Використання хірургічної системи da Vinci зводить до мінімуму ймовірність лікарської помилки. Відсоток успішних операцій в світі при даній групі захворювань вище з роботизованою хірургією.

Хірургічна система робот da Vinci складається з трьох основних елементів: хірургічної консолі, панелі управління і оптичної системи. Лікар керує ходом операції, перебуваючи за пультом управління. На екран монітора виводиться тривимірне зображення, що оперується, з багаторазовим збільшенням.

Під час операції лікар маніпулює спеціальними джойстиками, які, в свою чергу, керують рухом мікрохірургічних інструментів, якими оснащені руки робота. У робота da Vinci 4 руки-маніпулятора. Інструменти майже необмежені в рухах, можуть рухатися в семи різних напрямках. Це дає можливість проводити найскладніші маніпуляції навіть при невеликому операційному полі. Робот da Vinci дозволяє оперуючому гінекологу використовувати одночасно інструменти та відеокамеру. Це підвищує точність виконання операції.

За допомогою робота da Vinci виконують широкий спектр гінекологічних операцій різної складності – від органозберігаючих хірургічних втручань з лікуванням опущення статевих органів до радикальної гістерекомії (видалення матки). Робот da Vinci ефективно застосовується для видалення важкодоступних міоматозних вузлів, лікування пухлин яєчників, оперативної корекції нетримання сечі.

Переваги робота da Vinci перед операцією, виконаною традиційним відкритим шляхом:

 • Робот да Вінчі дозволяє хірургу провести хірургічну операцію з високою точністю.
 • Значне зниження ризику ускладнень після операції.
 • Скорочується час перебування в стаціонарі (у порівнянні з відкритими хірургічними операціями).
 • Мінімальна крововтрата.
 • Ризик інфекційних ускладнень зводиться до нуля.
 • Мінімальний больовий синдром після операції.
 • Мікрохірургічні інструменти, якими оперує робот, відрізняються від інструментів, які використовуються при лапароскопії – вони більш тонкі і мають менші розміри. При роботизованій операції післяопераційні шви мають мінімальні розміри.
 • У ранньому післяопераційному періоді немає вираженого больового синдрому, протягом доби пацієнт може повернутися до своєї повсякденної активності.

Робот da Vinci зручно використовувати при операціях на статичних внутрішніх органах. Найчастіше такі органи розташовані близько до інших життєво важливих органів, зачіпати які, в ході операції, небезпечно для життя. Мікрохірургічні інструменти робота da Vinci працюють з винятковою точністю, ризик зачепити сусідні органи зводиться до мінімуму.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції  виникають труднощі з доступом в глибокі області, наприклад, такі як тазова частина, використання хірургічного робота da Vinci дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, як наслідок –  мінімальна травматизація здорових сусідніх органів.

Операції роботом da Vinci – гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему da Vinci. Відгуки говорять про те, що цей метод має переваги над іншими.

Які патології ми оперуємо за спеціалізацією «гінекологія»?

У гінекологічній практиці робот da Vinci застосовується при проведенні наступних хірургічних втручань:

 • лікування ендометріозу;
 • міомектомія (видалення міом матки);
 • хірургічне лікування непрохідності труб;
 • лікування раку матки (видалення злоякісних новоутворень органів малого таза);
 • лікування деяких типів кіст яєчників;
 • найбільша ефективність даної технології проявляється при лікуванні пухлин яєчників, корекції опущення органів малого таза, проблем з нетриманням сечі, несприятливому розташуванні міом і вузлів на стінках матки.

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок індивідуальний. Ви її можете дізнатися після консультації безпосередньо в центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми ціни робимо доступними.

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота da Vinci в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед – центр ендохірургії» (кваліфікація і доступність послуги).

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися нашими лікарями, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя. Після операції, якщо потрібно, лікар-онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до онкогінеколога через форму на сайті 

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія – це збереження Вашого здоров’я та психологічного комфорту. Всі методи лікування – тільки за показаннями. Краща операція – це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність – операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (робот da Vinci) допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм – це головне в роботизованій хірургії, щоб допомагати краще пацієнтам. У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини. (Чарльз Діккенс).

Фахівець медичного центру «Інномед – центр ендохірургії»

Григоренко Андрій Миколайович – PhD, онкогінеколог, доктор медичних наук, вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням, онкохірург;

Хто ми?

Ми приватний медичний центр «Інномед центр ендохірургії», який був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном. Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар - філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною».

Найкраща операція - це операція, якої вдалося уникнути. Тому наші принципи - це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція - лише за показаннями.Ми - прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від ступеня складності ми використовуємо сучасні методики в діагностиці та лікуванні (операційні і безопераційні методи).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжних країн. Керівництво медичного центру «Інномед центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких - основа нашої роботи.

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, постійні головні болі, запаморочення;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (у більшості випадків без видимої причини);
 • здуття кишечника, постійне відчуття переїдання;
 • неприємні відчуття і болі в області таза;
 • хронічне нетравлення шлунка, зниження апетиту;
 • швидка зміна маси тіла;
 • болі і дискомфорт у попереку;
 • кровотечі з матки або рясні місячні (багато, довго, часто: частіше ніж через 21-35 день або більше 8 циклів на рік, нічні прокладки з частою заміною на максимальну кількість крапель, виділення зі згустками).

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз - зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо, злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканини можна допустити і інвазію (проростання пухлини в інші органи). Злоякісної пухлини властиві такі риси:

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму.
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуження оточуючих тканин. Процес розвитку може відбутися протягом декількох тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який направлений на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, в деяких випадках призводить до кахексії.

 ВИСНОВОК - не витрачайте Ваш коштовний час на очікування та цілителів. Цінуйте кожну хвилину, запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед».

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте разом із лікуючим лікарем. Візит до лікаря - відкласти не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, і Ви не зможете отримати метод лікування через протипоказання, які з'явилися як результат втрати часу. При втраті часу - буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

Чому варто лікуватися у нас?

У нас індивідуальний підхід, комфорт, поєднання ціни та якості, доступні ціни. Оперує Григоренко Андрій Миколайович - доктор медичних наук, PhD, лікар акушер - гінеколог, вища категорія, лікар онкогінеколог, завідувач хірургічним відділенням. Має сертифікацію по ендоскопії Європейської академії ендоскопічної хірургії (GESEA, Bachelor in Endoscopy), проходив стажування по ендоскопії в гінекології і онкогінекології у США: Техас, Даллас, Нью-Джерсі.

Ми перші в Україні змогли застосувати роботизовану хірургію.

Навіщо потрібен робот da Vinci?

Робот da Vinci - це інноваційна технологія у галузі мінімально інвазивної хірургії. Робот da Vinci широко застосовується в оперативній гінекології та при лікуванні гінекологічних захворювань. Рухи мікрохірургічних інструментів відрізняються високою точністю, що дозволяє домогтися ефективних результатів: швидкого відновлення пацієнта після операції, скорочення загрози післяопераційних ускладнень.

Робот da Vinci - високий ступінь надійності - навіть, якщо у хірурга, втомленого після багатогодинної операції, здригнеться рука, робот не буде виконувати невірну команду і виправить невірний рух. Використання хірургічної системи da Vinci зводить до мінімуму ймовірність лікарської помилки. Відсоток успішних операцій в світі при даній групі захворювань вище з роботизованою хірургією.

Хірургічна система робот da Vinci складається з трьох основних елементів: хірургічної консолі, панелі управління і оптичної системи. Лікар керує ходом операції, перебуваючи за пультом управління. На екран монітора виводиться тривимірне зображення, що оперується, з багаторазовим збільшенням.

Під час операції лікар маніпулює спеціальними джойстиками, які, в свою чергу, керують рухом мікрохірургічних інструментів, якими оснащені руки робота. У робота da Vinci 4 руки-маніпулятора. Інструменти майже необмежені в рухах, можуть рухатися в семи різних напрямках. Це дає можливість проводити найскладніші маніпуляції навіть при невеликому операційному полі. Робот da Vinci дозволяє оперуючому гінекологу використовувати одночасно інструменти та відеокамеру. Це підвищує точність виконання операції.

За допомогою робота da Vinci виконують широкий спектр гінекологічних операцій різної складності - від органозберігаючих хірургічних втручань з лікуванням опущення статевих органів до радикальної гістерекомії (видалення матки). Робот da Vinci ефективно застосовується для видалення важкодоступних міоматозних вузлів, лікування пухлин яєчників, оперативної корекції нетримання сечі.

Переваги робота da Vinci перед операцією, виконаною традиційним відкритим шляхом:

 • Робот да Вінчі дозволяє хірургу провести хірургічну операцію з високою точністю.
 • Значне зниження ризику ускладнень після операції.
 • Скорочується час перебування в стаціонарі (у порівнянні з відкритими хірургічними операціями).
 • Мінімальна крововтрата.
 • Ризик інфекційних ускладнень зводиться до нуля.
 • Мінімальний больовий синдром після операції.
 • Мікрохірургічні інструменти, якими оперує робот, відрізняються від інструментів, які використовуються при лапароскопії - вони більш тонкі і мають менші розміри. При роботизованій операції післяопераційні шви мають мінімальні розміри.
 • У ранньому післяопераційному періоді немає вираженого больового синдрому, протягом доби пацієнт може повернутися до своєї повсякденної активності.

Робот da Vinci зручно використовувати при операціях на статичних внутрішніх органах. Найчастіше такі органи розташовані близько до інших життєво важливих органів, зачіпати які, в ході операції, небезпечно для життя. Мікрохірургічні інструменти робота da Vinci працюють з винятковою точністю, ризик зачепити сусідні органи зводиться до мінімуму.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції  виникають труднощі з доступом в глибокі області, наприклад, такі як тазова частина, використання хірургічного робота da Vinci дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, як наслідок -  мінімальна травматизація здорових сусідніх органів.

Операції роботом da Vinci - гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему da Vinci. Відгуки говорять про те, що цей метод має переваги над іншими.

Які патології ми оперуємо за спеціалізацією «гінекологія»?

У гінекологічній практиці робот da Vinci застосовується при проведенні наступних хірургічних втручань:

 • лікування ендометріозу;
 • міомектомія (видалення міом матки);
 • хірургічне лікування непрохідності труб;
 • лікування раку матки (видалення злоякісних новоутворень органів малого таза);
 • лікування деяких типів кіст яєчників;
 • найбільша ефективність даної технології проявляється при лікуванні пухлин яєчників, корекції опущення органів малого таза, проблем з нетриманням сечі, несприятливому розташуванні міом і вузлів на стінках матки.

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок індивідуальний. Ви її можете дізнатися після консультації безпосередньо в центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми ціни робимо доступними.

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота da Vinci в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед - центр ендохірургії» (кваліфікація і доступність послуги).

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися нашими лікарями, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя. Після операції, якщо потрібно, лікар-онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

 

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до онкогінеколога через форму на сайті 

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія - це збереження Вашого здоров'я та психологічного комфорту. Всі методи лікування - тільки за показаннями. Краща операція - це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність - операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (робот da Vinci) допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм - це головне в роботизованій хірургії, щоб допомагати краще пацієнтам. У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини. (Чарльз Діккенс).

Фахівець медичного центру «Інномед - центр ендохірургії»

Григоренко Андрій Миколайович – PhD, онкогінеколог, доктор медичних наук, вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням, онкохірург.

Лише досвідчений хірург визначать, яким методом показана Вам операція.