Про Da Vinci кажуть: «він випередив час»

Хто ми?

Ми приватний медичний центр «Інномед – центр ендохірургії», що був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном.

Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар – філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною».

Найкраща операція – це операція, якої вдалося уникнути. Тому наші принципи – це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція – лише за показаннями.

Ми – прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від рівня складності. Ми використовуємо сучасні методики діагностики та лікування (операційні і безопераційні).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжжя. Керівництво медичного центру «Інномед – центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких – основа нашої роботи.

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед – центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, постійні головні болі, запаморочення;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (в більшості випадків без видимої причини);
 • поступове слабшання напору сечового струменя, що обумовлено механічною компресією сечівника.

По мірі свого збільшення пухлина здавлює сечовипускальний канал і викликає його дисфункцію:

 • Сечовипускання стає болючим, з’являється відчуття неповного випорожнення сечового міхура, струмінь нерівномірний і періодично переривається;
 • відчуття неповного випорожнення сечового міхура у свою чергу змушує хворого частіше ходити в туалет, поступово розвивається нетримання сечі;
 • біль в районі лобка і промежини, відчуття тиску і дискомфорту над лобковою кісткою;
 • домішки крові у сечі і еякуляті;
 • розлад еректильної функції.

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз – зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо, злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканині може відбутися інвазія (проростання пухлини в інші органи).

Злоякісній пухлині властиві такі ознаки: 

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму.
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуженні оточуючих тканин. Процес розвитку може зайняти декілька тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який скерований на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, це призводить у деяких випадках до кахексії.

 ВИСНОВОК – не витрачайте свій коштовний час на очікування і цілителів. Цінуйте кожну хвилину – запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед».

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте Ви разом з лікуючим лікарем. Візит до лікаря – відкладати не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, як наслідок – Ви не зможете отримати лікування через протипоказання, які з’явилися як результат втрати часу. При марнуванні часу – буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

Чому варто лікуватися у нас?

У нас індивідуальний підхід, комфорт, поєднання ціни та якості, доступні ціни. Оперує уролог-онколог Церковнюк Руслан Георгійович, кандидат медичних наук. Він виконує малоінвазивні оперативні втручання у хірургічному відділенні центру, застосовує органозберігаючі методики лікування, здійснює естетичну корекцію інтимних проблем.

Ми перші в Україні змогли застосувати роботизовану хірургію.

Навіщо потрібен робот da Vinci?

Хірургічна система робот da Vinci дозволяє урологу проводити мінімально інвазивні хірургічні втручання. Робот da Vinci має високий ступінь надійності. – Навіть, якщо у хірурга, втомленого після багатогодинної операції, здригнеться рука, робот не буде виконувати невірну команду і виправить хибний рух. Тому використання хірургічної системи da Vinci зводить до мінімуму ймовірність лікарської помилки. Відсоток успішних операцій при даній групі захворювань з роботизованою хірургією. У світі набагато вище.

Хірургічна система робот da Vinci складається з трьох основних елементів: хірургічної консолі, панелі управління і оптичної системи. Лікар керує ходом операції, перебуваючи за пультом управління. На екран монітора виводиться тривимірне зображення місця оперування із багаторазовим збільшенням.

Під час операції лікар маніпулює спеціальними джойстиками, які, в свою чергу, керують рухом мікрохірургічних інструментів, якими оснащені руки робота. У робота da Vinci 4 руки-маніпулятора. Інструменти мають майже необмежені в русі, можуть рухатися в семи різних напрямках. Це дає можливість проводити найскладніші маніпуляції навіть при невеликому операційному полі. Робот da Vinci дозволяє урологу під час операції використовувати одночасно інструменти та відеокамеру. Це підвищує точність виконання операції. 

Переваги робота da Vinci перед операцією, виконаною традиційним відкритим шляхом:

– Радикальність виконаної операції така ж, як і при традиційній операції. На краях тканин віддаленої передміхурової залози немає ракових клітин.

– Зниження крововтрати.

– У ранньому післяопераційному періоді немає вираженого больового синдрому, протягом доби пацієнт може повернутися до своєї повсякденної активності.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції виникають труднощі з доступом у глибокі області, наприклад, такі як тазовий область, використання хірургічного робота da Vinci дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, а саме: із мінімальною травматизацією здорових сусідніх органів.

Операції роботом da Vinci – гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему da Vinci. Відгуки говорять самі за себе, що цей метод має низку переваг над іншими.

Які патології ми оперуємо у спеціалізації «урологія»? 

В урології робот da Vinci застосовують для лікування аденоми і раку передміхурової залози, а також для корекції нетримання сечі, при пухлинах нирок.  Роботизована техніка дозволяє провести операцію більш акуратно, не зачепивши делікатні нервові сплетення навколо передміхурової залози, що відповідають за потенцію і роботу сечового міхура. Операція проводиться методом лапароскопії, через 1-2-охсантиметрові отвори. Успіх хірургічного втручання багато в чому залежить від кваліфікації хірурга, чим більше досвіду він має в проведенні відкритих і лапароскопічних операцій, тим вища якість операції, проведеної за допомогою робота da Vinci.

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок індивідуальний. Ви її можете дізнатися після консультації безпосередньо у центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми ціни робимо доступними. 

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота da Vinci в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед – центр ендохірургії» (кваліфікація і доступність послуги).

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися у наших лікарів, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя. Після операції якщо потрібно, лікар онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до онкогінеколога через форму на сайті.

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія – це збереження Вашого здоров’я та психологічного комфорту. Всі методи лікування – тільки за показаннями. Краща операція – це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність – операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновлювальним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (робот da Vinci) допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм – це головне у роботизованій хірургії, щоб краще допомагати пацієнтам. У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини. (Чарльз Діккенс).

Фахівець медичного центру «Інномед – центр ендохірургії»

Церковнюк Руслан Георгійович – PhD, онкоуролог, кандидат медичних наук, завідувач відділенням;

Лише досвідчений хірург визначать, яким методом показана Вам операція.

Хто ми?

Ми приватний медичний центр «Інномед – центр ендохірургії», що був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном.

Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар – філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною».

Найкраща операція – це операція, якої вдалося уникнути. Тому наші принципи – це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція – лише за показаннями.

Ми – прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від рівня складності. Ми використовуємо сучасні методики діагностики та лікування (операційні і безопераційні).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжжя. Керівництво медичного центру «Інномед – центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких – основа нашої роботи.

 

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед – центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, постійні головні болі, запаморочення;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (в більшості випадків без видимої причини);
 • поступове слабшання напору сечового струменя, що обумовлено механічною компресією сечівника.

По мірі свого збільшення пухлина здавлює сечовипускальний канал і викликає його дисфункцію:

 • Сечовипускання стає болючим, з’являється відчуття неповного випорожнення сечового міхура, струмінь нерівномірний і періодично переривається;
 • відчуття неповного випорожнення сечового міхура у свою чергу змушує хворого частіше ходити в туалет, поступово розвивається нетримання сечі;
 • біль в районі лобка і промежини, відчуття тиску і дискомфорту над лобковою кісткою;
 • домішки крові у сечі і еякуляті;
 • розлад еректильної функції.

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз – зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо, злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканині може відбутися інвазія (проростання пухлини в інші органи).

Які ознаки злоякісних пухлин?

Злоякісній пухлині властиві такі ознаки: 

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму.
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуженні оточуючих тканин. Процес розвитку може зайняти декілька тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який скерований на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, це призводить у деяких випадках до кахексії.

 ВИСНОВОК - не витрачайте свій коштовний час на очікування і цілителів. Цінуйте кожну хвилину - запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед».

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте Ви разом з лікуючим лікарем. Візит до лікаря - відкладати не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, як наслідок - Ви не зможете отримати лікування через протипоказання, які з'явилися як результат втрати часу. При марнуванні часу - буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

 

Чому варто лікуватися у нас?

У нас індивідуальний підхід, комфорт, поєднання ціни та якості, доступні ціни. Оперує уролог-онколог Церковнюк Руслан Георгійович, кандидат медичних наук. Він виконує малоінвазивні оперативні втручання у хірургічному відділенні центру, застосовує органозберігаючі методики лікування, здійснює естетичну корекцію інтимних проблем.

Ми перші в Україні змогли застосувати роботизовану хірургію.

 

Навіщо потрібен робот da Vinci?

Хірургічна система робот da Vinci дозволяє урологу проводити мінімально інвазивні хірургічні втручання. Робот da Vinci має високий ступінь надійності. - Навіть, якщо у хірурга, втомленого після багатогодинної операції, здригнеться рука, робот не буде виконувати невірну команду і виправить хибний рух. Тому використання хірургічної системи da Vinci зводить до мінімуму ймовірність лікарської помилки. Відсоток успішних операцій при даній групі захворювань з роботизованою хірургією. У світі набагато вище.

Хірургічна система робот da Vinci складається з трьох основних елементів: хірургічної консолі, панелі управління і оптичної системи. Лікар керує ходом операції, перебуваючи за пультом управління. На екран монітора виводиться тривимірне зображення місця оперування із багаторазовим збільшенням.

Під час операції лікар маніпулює спеціальними джойстиками, які, в свою чергу, керують рухом мікрохірургічних інструментів, якими оснащені руки робота. У робота da Vinci 4 руки-маніпулятора. Інструменти мають майже необмежені в русі, можуть рухатися в семи різних напрямках. Це дає можливість проводити найскладніші маніпуляції навіть при невеликому операційному полі. Робот da Vinci дозволяє урологу під час операції використовувати одночасно інструменти та відеокамеру. Це підвищує точність виконання операції. 

Які переваги робота da Vinci?

Переваги робота da Vinci перед операцією, виконаною традиційним відкритим шляхом:

- Радикальність виконаної операції така ж, як і при традиційній операції. На краях тканин віддаленої передміхурової залози немає ракових клітин.

- Зниження крововтрати.

- У ранньому післяопераційному періоді немає вираженого больового синдрому, протягом доби пацієнт може повернутися до своєї повсякденної активності.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції виникають труднощі з доступом у глибокі області, наприклад, такі як тазовий область, використання хірургічного робота da Vinci дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, а саме: із мінімальною травматизацією здорових сусідніх органів.

Операції роботом da Vinci - гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему da Vinci. Відгуки говорять самі за себе, що цей метод має низку переваг над іншими.

Які патології ми оперуємо у спеціалізації «урологія»? 

В урології робот da Vinci застосовують для лікування аденоми і раку передміхурової залози, а також для корекції нетримання сечі, при пухлинах нирок.  Роботизована техніка дозволяє провести операцію більш акуратно, не зачепивши делікатні нервові сплетення навколо передміхурової залози, що відповідають за потенцію і роботу сечового міхура. Операція проводиться методом лапароскопії, через 1-2-охсантиметрові отвори. Успіх хірургічного втручання багато в чому залежить від кваліфікації хірурга, чим більше досвіду він має в проведенні відкритих і лапароскопічних операцій, тим вища якість операції, проведеної за допомогою робота da Vinci.

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок індивідуальний. Ви її можете дізнатися після консультації безпосередньо у центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми ціни робимо доступними. 

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота da Vinci в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед - центр ендохірургії» (кваліфікація і доступність послуги).

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися у наших лікарів, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя. Після операції якщо потрібно, лікар онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до онкогінеколога через форму на сайті.

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія - це збереження Вашого здоров'я та психологічного комфорту. Всі методи лікування - тільки за показаннями. Краща операція - це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність - операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновлювальним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (робот da Vinci) допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм - це головне у роботизованій хірургії, щоб краще допомагати пацієнтам. У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини. (Чарльз Діккенс).

Фахівець медичного центру «Інномед - центр ендохірургії»

Церковнюк Руслан Георгійович – PhD, онкоуролог, кандидат медичних наук, завідувач відділенням.

Лише досвідчений хірург визначать, яким методом показана Вам операція.