Про Da Vinci кажуть: «він випередив час»

Операції на кишечнику: тонкий і товстий кишечник, пряма кишка.

Хто ми?

Ми приватний медичний центр «Інномед – центр ендохірургії», що був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном. Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар – філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною». 

Найкраща операція – це операція, яку можна було уникнути. Тому наші принципи – це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція – лише за показаннями. Ми – прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від ступеня складності ми використовуємо сучасні методики в діагностиці та лікуванні (операційні і безопераційні методи).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжних країн. Керівництво медичного центру «Інномед – центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких – основа нашої роботи.

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту і поява відрази до м’ясної їжі;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, наполегливі головні болі, запаморочення;
 • неприємний смак у роті, відрижка, печія;
 • періодичні спазматичні болі в животі (локалізація часто залежить від розташування пухлини);
 • нудота і періодична блювота;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (в більшості випадків без видимої причини);
 • запори або чергування запорів і проносів;
 • здуття кишечника і напади кишкових колік;
 • періодична поява у калі слизу, крові або гною.

Увага: ознаки раку кишечника на ранніх стадіях залежать від форми захворювання, і вони можуть бути відсутні.

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз – зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканини можна допустити і інвазію (проростання пухлини в інші органи). Злоякісній пухлині властиві такі риси:

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуження оточуючих тканин. Процес розвитку може відбутися протягом декількох тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який скерований на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, в деяких випадках це призводить до кахексії.

 ВИСНОВОК – не витрачайте свій коштовний час на очікування та цілителів. Цінуйте кожну хвилину та запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед».

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте Ви разом із лікуючим лікарем. Візит до лікаря – відкласти не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, і Ви не зможете отримати метод лікування через протипоказання, які з’явилися як результат втрати часу. При марнуванні часу – буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

Чому варто лікуватися у нас?

У нас індивідуальний підхід, комфорт, поєднання ціни та якості, доступні ціни. Оперує хірург-онколог Демиденко Юрій Олександрович, який має багаторічний досвід роботи, проходив стажування в Ізраїлі і Санкт-Петербурзі по лапароскопії і роботизованій хірургії.

Ми перші в Україні змогли застосувати роботизовану хірургію.

Навіщо потрібен робот da Vinci?

Робот незамінний в операціях на кишечнику. Відсоток успішних операцій в світі при даній групі захворювань вище з роботизованою хірургією.

В першу чергу це стосується таких захворювань, як рак прямої кишки, пухлини товстої кишки, запальні процеси в кишечнику і дівептікуліт. При таких видах пухлин доцільно застосовувати малоінвазивні методи лікування, і хірургічний робот da Vinci має явну перевагу перед відкритим типом операції. При класичному типі хірургічного втручання традиційний прийом їжі через рот дозволяється лише через 4-6 днів. Післяопераційні болі після порожнинних надрізів змушують пацієнта знаходитись на стаціонарному лікуванні близько 6-8 днів. Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (помічник хірурга – робот da Vinci) дозволяють скоротити ці терміни як мінімум удвічі. Ще однією перевагою роботизованої операції – велика рухливість механічних рук робота. Це дозволяє діяти гранично обережно, і впевнено. Точність дій хірурга з мінімальною травматизацією – необхідна умова, що б не було рецидиву, не спровокувати мимовільні сечовипускання, поліпшити загальну якість життя пацієнта і не порушити статеву функцію.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції виникають труднощі з доступом в глибокі області, наприклад, такі як тазова частина тіла, використання хірургічного робота da Vinci дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, а саме: із мінімальною травматизацією здорових сусідніх органів.

Операції роботом da Vinci – гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему да Вінчі. Відгуки говорять про те, що цей метод має переваги над іншими.

Які патології ми оперуємо в напрямку “хірургія кишечника”

В першу чергу це стосується таких захворювань, як рак прямої кишки, пухлини товстої кишки, запальні процеси у кишечнику і дівептікуліт.

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок унікальний. Ви можете дізнатися ціну після консультації безпосередньо в центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми робимо ціни доступними.

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота da Vinci в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед – центр ендохірургії» (кваліфікація і доступність послуги).

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися нашими лікарями, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя. Після операції, якщо потрібно, лікар-онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до онкогінеколога через форму на сайті

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія – це збереження Вашого здоров’я та психологічного комфорту. Всі методи лікування – тільки за показаннями. Краща операція – це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність – операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (робот da Vinci) допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм – це головне в роботизованій хірургії, щоб допомагати краще пацієнтам. У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини. (Чарльз Діккенс).

Фахівець медичного центру «Інномед – центр ендохірургії»

Демиденко Юрій Олександрович – хірург-онколог, проходив стажування в Ізраїлі і Санкт-Петербурзі із лапароскопії і роботизованої хірургії при захворюваннях кишківника і шлунка.

Лише досвідчений хірург визначать, яким методом показана Вам операція.

Хто ми?

Ми приватний медичний центр «Інномед - центр ендохірургії», що був створений лікарями, які отримали освіту в Україні та за кордоном. Всі ми розуміємо, що слова Гіппократа мають особливу силу: «Не нашкодь! Лікар - філософ, адже немає великої різниці між мудрістю і медициною». 

Найкраща операція - це операція, яку можна було уникнути. Тому наші принципи - це індивідуальний підхід, всі обстеження, методи лікування тільки за показаннями (нічого зайвого), операція - лише за показаннями. Ми - прихильники органозберігаючих операцій, коли їх можна виконати незалежно від ступеня складності ми використовуємо сучасні методики в діагностиці та лікуванні (операційні і безопераційні методи).

Ви можете не турбуватися за дотримання лікарської таємниці і конфіденційності. Ми дотримуємося стандартів лікування України і зарубіжних країн. Керівництво медичного центру «Інномед - центр ендохірургії» інвестує в підвищення кваліфікації наших фахівців як в Україні, так і за кордоном.

Професіоналізм, відкритість, бажання кожного пацієнта і його близьких - основа нашої роботи.

 

Чи настав час оперуватися?

Якщо у Вас є такі симптоми, Вам необхідно звернутися до хірурга медичного центру «Інномед центр ендохірургії»:

 • загальна слабкість;
 • зниження апетиту і поява відрази до м'ясної їжі;
 • ознаки анемії: наростаюча блідість, наполегливі головні болі, запаморочення;
 • неприємний смак у роті, відрижка, печія;
 • періодичні спазматичні болі в животі (локалізація часто залежить від розташування пухлини);
 • нудота і періодична блювота;
 • поява субфебрильної температури тіла або підвищення температури до високих цифр (в більшості випадків без видимої причини);
 • запори або чергування запорів і проносів;
 • здуття кишечника і напади кишкових колік;
 • періодична поява у калі слизу, крові або гною.

Чи проявляються ознаки раку кишечнику на ранніх стадіях захворювання?

Увага: ознаки раку кишечника на ранніх стадіях залежать від форми захворювання, і вони можуть бути відсутні.

Якщо Вам поставили діагноз або при обстеженні Вам поставили попередній будь-який діагноз - зверніться до нас за консультацією і ми допоможемо Вам.

Як відомо злоякісна пухлина має здатність переміщатися на сусідні і віддалені органи людини. При проникненні такого новоутворення у тканини можна допустити і інвазію (проростання пухлини в інші органи). Злоякісній пухлині властиві такі риси:

 1. Вона може бути «невидимою» для імунологічного контролю організму
 2. Пухлина може потрапити в довколишні тканини, утворюючи метастази.
 3. Злоякісна пухлина здатна дуже швидко розвиватися і рости, що стає причиною звуження оточуючих тканин. Процес розвитку може відбутися протягом декількох тижнів.
 4. У клітин спостерігається низький коефіцієнт зрілості. Діє залежність: пухлина агресивніша, коли клітина практично не сформована.
 5. Метастазування може відбуватися далеко від основного утворення.
 6. Після запланованого життєвого циклу, здорова клітина припиняє своє існування. У випадку зі злоякісної клітиною, її життєвий цикл не визначений, тобто вона здатна розмножуватися постійно.
 7. При пухлинах виробляються токсини. Вони псують імунітет, який скерований на лікування. У пацієнтів відбувається інтоксикація, знижується рівень гемоглобіну. Людина втрачає вагу, в деяких випадках це призводить до кахексії.

 ВИСНОВОК - не витрачайте свій коштовний час на очікування та цілителів. Цінуйте кожну хвилину та запишіться на консультацію до фахівців медичного центру «Інномед».

Чи можна відкласти операцію і на який термін?

Це вирішуєте Ви разом із лікуючим лікарем. Візит до лікаря - відкласти не можна! На жаль, стан може погіршитися дуже швидко, і Ви не зможете отримати метод лікування через протипоказання, які з'явилися як результат втрати часу. При марнуванні часу - буде вже операція підвищеної складності, великого обсягу і високої травматичності.

Чому варто лікуватися у нас?

У нас індивідуальний підхід, комфорт, поєднання ціни та якості, доступні ціни. Оперує хірург-онколог Демиденко Юрій Олександрович, який має багаторічний досвід роботи, проходив стажування в Ізраїлі і Санкт-Петербурзі по лапароскопії і роботизованій хірургії.

Ми перші в Україні змогли застосувати роботизовану хірургію.

Навіщо потрібен робот da Vinci?

Робот незамінний в операціях на кишечнику. Відсоток успішних операцій в світі при даній групі захворювань вище з роботизованою хірургією.

В першу чергу це стосується таких захворювань, як рак прямої кишки, пухлини товстої кишки, запальні процеси в кишечнику і дівептікуліт. При таких видах пухлин доцільно застосовувати малоінвазивні методи лікування, і хірургічний робот da Vinci має явну перевагу перед відкритим типом операції.

При класичному типі хірургічного втручання традиційний прийом їжі через рот дозволяється лише через 4-6 днів. Післяопераційні болі після порожнинних надрізів змушують пацієнта знаходитись на стаціонарному лікуванні близько 6-8 днів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (помічник хірурга - робот da Vinci) дозволяють скоротити ці терміни як мінімум удвічі. Ще однією перевагою роботизованої операції - велика рухливість механічних рук робота.

Це дозволяє діяти гранично обережно, і впевнено. Точність дій хірурга з мінімальною травматизацією - необхідна умова, що б не було рецидиву, не спровокувати мимовільні сечовипускання, поліпшити загальну якість життя пацієнта і не порушити статеву функцію.

Так як, анатомічна будова тіла має свої особливості і дуже часто під час операції виникають труднощі з доступом в глибокі області, наприклад, такі як тазова частина тіла, використання хірургічного робота da Vinci дозволяє вирішити це завдання максимально безпечно, а саме: із мінімальною травматизацією здорових сусідніх органів.

Операції роботом da Vinci - гарантований результат і можливості для пацієнтів. Статистика налічує величезну кількість вдячних пацієнтів по всьому світу, яких оперували хірурги, використовуючи роботизовану систему да Вінчі. Відгуки говорять про те, що цей метод має переваги над іншими.

Які патології ми оперуємо в напрямку «хірургія кишечника»?

В першу чергу це стосується таких захворювань, як рак прямої кишки, пухлини товстої кишки, запальні процеси у кишечнику і дівептікуліт.

 

Скільки коштує операція?

Вартість операції розраховується індивідуально, так як кожен випадок унікальний. Ви можете дізнатися ціну після консультації безпосередньо в центрі або по телефону. Ціна залежить від ступеня складності, набору інструментів, додаткових аналізів і обстежень. Ми подбали про те, щоб ціни були оптимальними, тому що розуміємо економічну ситуацію наших пацієнтів. Наша клініка має кілька напрямків роботи і за рахунок цього, ми робимо ціни доступними.

Десятиліттями жителі України їздили в клініки Європи, США та Ізраїлю на лікування, використовуючи роботизовану хірургію. З появою робота da Vinci в Україні, появою нового покоління українських хірургів ситуація кардинально змінилася. Тепер з інших країн пацієнти мають можливість приїхати до нас в медичний центр «Інномед - центр ендохірургії» (кваліфікація і доступність послуги).

Що буде після операції?

Після операції ви будете спостерігатися нашими лікарями, які підберуть для Вас оптимальну програму післяопераційного відновлення. Як показує наш досвід, вже через кілька днів Ви повертаєтеся до звичайного життя. Після операції, якщо потрібно, лікар-онколог призначить додаткову терапію. Кожен випадок індивідуальний. Ми віримо, що все буде добре і докладемо максимальні зусилля, щоб допомогти Вам.

З чого Вам почати?

Для початку зателефонуйте на номер +0432 50 80 60 або запишіться на прийом до онкогінеколога через форму на сайті

Узгодьте дати візиту з нашим адміністратором. Ми завжди готові допомогти прийняти правильне рішення, наша філософія - це збереження Вашого здоров'я та психологічного комфорту. Всі методи лікування - тільки за показаннями. Краща операція - це операція, якої вдалося уникнути. І все ж, коли в цьому є необхідність - операція повинна бути виконана сучасними методами, які мають доведену ефективність та безпеку із швидким відновним періодом, без тривалого порушення функцій інших органів.

Використання інноваційного методу, як роботизована хірургія (робот da Vinci) допомагає хірургу поліпшити техніку операції і не може замінити його. Досвід хірурга, його навик і професіоналізм - це головне в роботизованій хірургії, щоб допомагати краще пацієнтам. У цьому світі користь приносить кожен, хто полегшує тягар іншої людини. (Чарльз Діккенс).

Фахівець медичного центру «Інномед - центр ендохірургії»

Демиденко Юрій Олександрович – хірург-онколог, проходив стажування в Ізраїлі і Санкт-Петербурзі із лапароскопії і роботизованої хірургії при захворюваннях кишківника і шлунка.

Лише досвідчений хірург визначать, яким методом показана Вам операція.